Rysia.

Ciemnowłosa marzycielka. Długonoga kusicielka. Roztargniona wielbicielka.

Rysia to marzycielka. Marzy o karierze, ale jeszcze nie wie jakiej. Czasami chce zostać modelką, innym razem blogerką, ostatnio nawet fitgirl! Szuka swojego miejsca na ziemi i sensu życia. Czeka na swój spektakularny sukces. Ale jeszcze nie wie w jakiej dziedzinie.

Kusicielka losu. Kusi los swoimi niezbyt przemyślanymi wyborami. Niezdecydowana, roztrzepana i nieogarnięta. Nigdy nie wie czego chce, szybko się nudzi. Ale czuje, że dorośnie. Kiedyś, jeszcze nie wie kiedy.

Wielbicielka snu, odpoczynku i Netflixa. Lubi czytać kryminały, po których nie może zasnąć, wtedy marzy o chłopaku. Po cichu kocha się w Dawidzie Podsiadło. Ostatnio słyszała, że rozstał się z dziewczyną. Jest szansa.

Minimalistka w stylizacjach, choć zawsze i wszędzie ma ze sobą skarpety w paski. Nie umie bez nich żyć. Turkusowy lakier do paznokci i bransoletki z podróży, w których nigdy nie była – to element obowiązkowy nawet gdy śpi. Miłośniczka kawy, czekolady i trunków z procentami. Przyjaciółka zwierząt, roślin i w sumie ludzi. Ale nie wszystkich.

Wie, że w dzisiejszych czasach ważne są sołszal midia i angielski. Prowadzi swój profil na Instagramie. Robi sobie zdjęcia często, ale nie zawsze – albo zapomni, albo zaśnie, albo nie wie jakie dać hasztagi. Uczy się angielskiego, głównie na Netflixie. Ogląda seriale z angielskimi napisami, czasem odcinek 45-minutowy ogląda 2,5 godziny…z translatorem. Gubi wątek. Zawsze.

Historie Rysi można oglądać na Jej Oficjalnym profilu na Instagramie – https://www.instagram.com/rysia_skarpeta/