Współpraca

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu zindywidualizowanych, ekskluzywnych serii dla Państwa kluczowych klientów. Mogą to być torby malowane ręcznie pędzlem oraz farbami przystosowanymi do materiału, jednak przy większych ilościach takie ich wykonanie jest niemożliwe, dlatego też proponujemy metodę sitodruku. Torby, na których malujemy/drukujemy posiadają liczne przeszycia, wzmocnienia, wykonane są z bawełny – przeważnie o gramaturze 160g-200g. Taka jakość torby zapewnia pełne zadowolenie klienta, w przeciwieństwie do typowych, bawełnianych toreb reklamowych.

Chcemy, aby torby wykonane dla Państwa, wyróżniały się jakością i w pełni zadowoliły osoby obdarowane takim produktem. Oferujemy torby ekologiczne wykonane pod Państwa potrzeby, dobrze wyglądające i godnie reprezentujące Państwa firmę w oczach obecnych, jak i przyszłych klientów. Produkt takiej jakości wyróżnia się na tle słabo-jakościowej i taniej “masówce”, którą często oferują agencje reklamowe.

Dzięki sprawdzonym kontrahentom oraz własnemu kilkuletniemu doświadczeniu możemy zaoferować do naszych produktów między innymi indywidualnie zaprojektowane wszywki, wysokiej jakości nadruki, konfekcjonowanie produktów, czy różnego kształtu i rodzaju etykiety doczepione do każdej torby.

Współpracując z nami, Państwa firma zyska opinię nowoczesnej, dbającej o ekologię, postępującej wraz z najnowszymi trendami oraz wspierającą polską młodą przedsiębiorczość.

Zapraszamy :)

  • Wszystko zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością w naszym kraju.

  • Indywidualnie zaprojektowane wszywki.

  • Na torbie wzór który odzwierciedla charakter Twoje firmy i jej działalności.

  • Dołączona etykieta z Twoim logo lub hasłem reklamowym.